puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
10:45
Olimpija - Strasbourg, Košarka - FIBA Liga prvakov
šport TV 1 logo
11:30
Milan - Bologna, Nogomet - Serie A
šport TV 2 logo
11:30
Monaco - Caen, Nogomet - Francoski ligaški pokal
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Forum
Handanovič verjetno ne bo šel nikamor. Tisto okno po Svetovnem prvenstvu je zamudil, zdaj pa mislim da je s strani velikih klubov že kar malo pozabljen... Pa tudi ne vidim primernega kluba, v katerega bi Samir lahko prestopil...
Kdo bi pa dal 12 mio evrov za grelca klopi? Pričakujem da bo igral vsako tekmo. Čez kaki dve leti pa bo že čas za enega velikana evropskega nogometa. Tim Matavž je naslednji Zlatko Zahovič.
miha55 je napisal/-a: Bom tole kar sem prilepil:

Eurosport: Slovenian star Valter Birsa looks set to sign for Genoa.

Kratko in jedrnato zapisano, upam še na kakšne podrobnosti. Zaenkrat je vse treba še jemati kot govorico, če ne drugega, je pa lepo slišati, da ni govora samo o Iličiću

Birsa si selitve v Italijo zelo želi in bi, čeprav naj bi se zanj zanimali še številni evropski klubi, rad kariero nadaljeval prav v Genovi. ''Če me Auxerre ne bo prodal, bom izkoristil pravico, ki jo imam, in podpisal pogodbo 1. februarja ter v Italijo odšel poleti. Seveda pa bi rad, da bi se vse skupaj razrešilo že zdaj in bi v drugi polovici sezone igral v Italiji,''

Torej mogoče že to sezono drugače pa sigurno drugo leto.

Odlično za Birso gre v klub kjer bo imel svoje mesto v ekipi ... Odlična liga za njegov razvoj in ekipa kjer bo igral veliko ...
ManUnited je napisal/-a: Kdo bi pa dal 12 mio evrov za grelca klopi? Pričakujem da bo igral vsako tekmo. Čez kaki dve leti pa bo že čas za enega velikana evropskega nogometa. Tim Matavž je naslednji Zlatko Zahovič.

Sam pričakujem da bo počasi začel prihajat v drugem polčasu v igre, ker Napoli ima odlične napadalce Lavezzi in Cavani za njima pa prihaja odlični mladi švedski napadalec Dumitru ... Moje mnenje je da Matavž nebo začel še tekem zaenkrat, bomo pa videli če bo do prestopo sploh prišlo .

Napoli igra klasični 4-4-2 sistem , kjer pa imajo zelo agresivne igralce na sredini in Hamšik velikokrat prihaja za obema napadalcema, letos na vsaj dvema tekmama sem videl da sta so bili v formaciji 4-4-1-1 kjer je Cavani v špici .

Ta nakup Napolija kot naložba v prihodnost v naslednjo sezono , bomo videli kaj se bo zgodilo z Lavezzijem, aja Napoli dal 12M(+5 za posojo) za Cavanija Palermu .
Končno postaja tudi Seria A gledljiva. Sicer tekem ne gledam pogosto, ampak prvi polčas tekme Inter - Napoli je bil odličen. Tempo ni bil na angleškem nivoju, je pa veliko lepih akcij, par odličnih posameznikov in zelo dramatična predstava. Očitno si bom moral večkrat vzeti čas za italijanski nogomet, sploh če igrata Palermo ali Napoli, ki sta mi najljubša kluba. Nameraval sem si ogledati prvi polčas, potem pa nadaljevati z učenjem prav italijanščine (3. tuji jezik v šoli), ampak si bom ogledal tudi drugi polčas. Upam da me ne razočara.
Zadnje čase je veliko lepih tekem. Sem včeraj mislil, da se mi bo Primera s tekmami, kot je bila Deportivo vs. Sevilla prikupila, potem pa danes Inter vs. Palermo enaka drama ter 2 11metrovki.

Italijanska liga je zadnje čase kar gledljiva. Inter, Milan, Napoli in Palermo so predvsem ekipe, ki se jih splača gledat.
V bistvu se meni zdi, da so v PL še najslabše tekme. Svoje dodajo še naši gnili komentatorji, tako da jaz osebno prav redno zdržim vseh 90 minut pred ekranom. V Angljiji ekipe precej bolj zanima obramba kot napad, pravi bunker pa postavijo gostujuče ekipe, katerim je primarni cilj ne prejeti gola. Seveda so izjeme, ki igrajo napadalno na vseh tekmah, a vendarle.

Za Italijo je nekoč veljalo, da vse ekike igrajo zaprto, na remi, ampak sedaj kot kaže ni več tako. Ekipe, ki si jih zgoraj naštel, skoraj vedno igrajo tekmo z veliko goli in lepimi akcijami. Da zaključim, večkrat si bom ogledal ta nedeljski termin ob 15h, to zagotovo.
No ja hozinho... Upam da gledaš Fulham vs. Tottenham.

V 22. minutah 3:0 za domače. Očitno je nekaj v zraku da povsod zadevajo :)
Gledam, gledam, sem tudi stavil na Fulham.

Sicer pa sory, ker sem omenil tisto da so slabi slovenski komentatorji. Čisto sem pozabil, da si ti tudi eden izmed njih. :D Nisem pa te še imel možnosti poslušati, ampak po forumu se sliši, da si debi izvrstno opravil. Seveda sem pod slabi, imel pred očmi le Šefica.
Slika

Skoraj 20 let nazaj, zlata leta Serie A, ko se je v evropska tekmovanja uvrstila polovica klubov (in to brez AC Milana, Napolija) :geek:
Kdo je prisoten

Po strani brska 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov