puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
12:20
Vrhunci 16. kola, Nogomet - Serie A
šport TV 1 logo
11:30
Milan - Bologna, Nogomet - Serie A
šport TV 2 logo
11:30
Monaco - Caen, Nogomet - Francoski ligaški pokal
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Forum
Olimpija! <3 :D
Ne morem verjet :D :lol:
ole ole ole
Je kdo gledal tekmo, vidim da so se dogajale čudne stvari. Predin pa kar sodnika po pesi, bolnik!!
Rockstar je napisal/-a: Je kdo gledal tekmo, vidim da so se dogajale čudne stvari. Predin pa kar sodnika po pesi, bolnik!!

Upam da bo kje kak posnetek... tudi jaz nisem gledal tekme pa kot kaže je bilo zelo zanimivo glede sodnikov :)
Tole bo lepa kazen za klub, plus imam občutek da ga bo sodnik tožu še privat. :D
youwe44 je napisal/-a:
Rockstar je napisal/-a: Je kdo gledal tekmo, vidim da so se dogajale čudne stvari. Predin pa kar sodnika po pesi, bolnik!!

Upam da bo kje kak posnetek... tudi jaz nisem gledal tekme pa kot kaže je bilo zelo zanimivo glede sodnikov :)

http://www.siol.net/sportal/kosarka/201 ... dnika.aspx

Desni kroše :) dobr ga je zadel...

Več: Prikaži
Slika
vir:rtvslo
Spoštovani g. sodnik Luis Lopes, KK Olimpija in športni navijači !

Globoko se sramujem svojega nedopustnega dejanja po včerajšnji tekmi. Ne glede na to, da sem popolnoma izgubil nadzor nad sabo, ni nobenega opravičila za moje obnašanje.
Iskreno se opravičujem vsem prizadetim, še posebej sodniku Lopesu. Upam, da ga nisem poškodoval, saj to ni bil moj namen.
Iskreno se opravičujem KK Olimpija, da sem izrabil njihovo zaupanje, ko so mi dovolili nakup sezonske vstopnice ob robu igrišča.
Opravičujem se vsem pravim navijačem, saj še vedno trdim, da je takšno obnašanje nedopustno, ker podpiram samo športno in fer navijanje.
V bodoče se odpovedujem obisku tekem, saj očitno ne znam krotiti svojih čustev.
Obžalujem, da sem s svojim obnašanjem demonstriral slab zgled za mlajše navijaške navdušence.
Želim si, da se takšno obnašanje na nobeni tekmi nikoli več ne ponovi.
Prosim, posredujte moje opravičilo medijem.

Zoran Predin

Ljubljana, 20.2.2014
debil
"...bolj star , bolj nor...."
Dule Vujoševič je dodal Predina na svoj Facebook profil :)
JURICA je napisal/-a: Dule Vujoševič je dodal Predina na svoj Facebook profil :)

Hahah :lol: :lol:

:D :D
Union Olimpija v Eurocupu 2014 :o

Najprej Ljubljana zelena prestolnica Evrope 2016, zdaj pa še tole ;)

Še dober, da imajo vsaj Cvicek na Dolenjskem :)
36:14 po prvi četrtini v Moskvi
In končnih 77 - 105!
Mirza Begic v NBA pri pelikanih.
good luck Mirza
Rockstar je napisal/-a:

Ja, neverjetne predstave. Pa niti ni vse v statistiki, ki je tudi na njegovi strani (zadnjič mu je manjkala ena podaja do trojnega dvojčka, če me spomin ne vara), ampak nekako njegov celoten vpliv na igro Reala. Ni kaj, eden izmed najpomembnejših igralcev enega izmed najboljših evropskih klubov. Pri nepolnih 18 letih. Zelo mi je všeč, da igra za svoja leta neverjetno zrelo, nikoli svojih metov ne posiljuje in igra zelo racionalno. Samo tako naprej.
Dve podaji sta falili. Ja njegova igra je res fenomenalna za njegova leta. Ko ima žogo v rokah je neverjeten. Včeraj recimo je v 4min30 naredil statistični indeks 16. :shock: Če ne bi Lulla vrnil na igrišče bi lahko dosegel triple double. :)

Tko kot je rekel Udrih zanj: "Sky is the limit for him..."
Kdo je prisoten

Po strani brska 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost