puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
03:15
Hrvaška liga: Inter - Rijeka, Nogomet - Najboljše tekme sezone
šport TV 1 logo
03:00
Ligue 1: Guingamp - PSG, Nogomet - Najboljše tekme sezone
šport TV 2 logo
03:25
Serie A: Torino - Sassuolo, Nogomet - Najboljše tekme sezone
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Šmarnogorec #konec.
Sej pride Gliha.
Katerikoli bo boljši od sedanjega! :twisted:
Gliha definitivno ne bo boljša izbira.
Zadnji čas je, da selektor postane tujec.
Aleluja glede Sreča!
Evo, Čačić je na voljo. ;)
Pot do dodatnih je povsem enostavna:
-premagati Škote
-Slovaki ne smejo premagati Malte
-Grki ne smejo premagati Gibraltarja
-zmaga Bosne, vendar največ za toliko golov kot bo zmagala Slovenija

In to je to. Easy. Potem pa samo še v dodatnih premagajo Portugalce/Italijane/Hrvate ali kaj podobnega.

Za Bosno velja isti scenarij z razliko samo v zadnji točki.
Za Srečka Srečkoviča je vse našteto uresničljivo! :D
Kakšna tišina na forumu! :shock: Verjetno smo še vsi v šoku, saj smo tako kot Srečko verjeli v čudež. :D

Nekoč smo imeli Matjaža in pod njim nam je bilo lepo. :roll:
Slika
Novi selektor Slovenije je Tomaž Kavčič! Prvi selektor, ki ga dobro in že zelo dolgo poznam. Srečno Tomaž!
Upam, da bo Kavčič boljši selektor, kot Katanec v tem mandatu. seveda mora prej dobiti vse igralce, tudi Kampla.
Srečkota ni več. Kampl se bo vrnil v reprezentanco. Upam!
Joj, joj, kakšen start Tomaža! Dva poraza ob gol razliki 0 - 5! :?
čisto sem pozabil, da sta bili tekmi in nisem nobene gledal
nič nisem zamudil
Ne, prav nič nisi zamudil! :D Tudi jaz nisem včeraj zdržal vso tekmo! Škoda časa!
Ne samo da nisi nič zamudil. Prihranil si si ogromno živcev. Tako slabo kot so odigrali ti dve tekmi že dolgo ne pomnim, tudi najbolj mlačne tekme za časa zadnjega Katančevega obdobja so bile boljše kot tole.
Mene zadeva ne preseneča ravno. Ne vem, s čim si je sploh Kavčič zaslužil to selektorsko mesto? Z rezultati sigurno ne. Poleg tega še brez energije, brez karizme, več kot očitno je, da v ekipi ni prave kemije. V tem trenutku bi pač rabili karakternega človeka, ki bi prvo kot prvo malce odnose v ekipi porihtal, pa nagnal te wannabe zvezdnike, ki se ne vedo prilagoditi. In to Kavčič sigurno ni.
Sicer se še večji kriminal dogaja za moje pojme v U-21 reprezentanci, ki se sramoti pod vodstvom Glihe, ob čemer seveda Gliha brez sramu na vso silo rine v ospredje svojega sinčka in ostalo Ankaran falango. In če NZS podpira, da folk preko reprezentance zadovoljuje osebne ambicije, potem si kaj dosti več niti ne zaslužimo.
mogoče je podzavest to vedela in zato ni ozavestila, da je tekma :D
zany je napisal/-a: Mene zadeva ne preseneča ravno. Ne vem, s čim si je sploh Kavčič zaslužil to selektorsko mesto?

Se absolutno strinjam. Kavčič res nima nikakršnih referenc in res ne vem, s čim si je zaslužil imenovanje. Bojim se, da je pod njegovim vodstvom reprezentanca obsojena na totalno stagniranje in že danes upam staviti, da tudi naslednjega evropskega prvenstva ne bomo videli niti pod razno.
Razen Keka ne vidim drugega slovenca, ki bi bil za ta položaj. Ker tega dela ne bo sprejel, ostane le tujina.
kaj pa elsner?
čeprav on je bolj klubski trener kot reprezentančni
prlek je napisal/-a: kaj pa elsner?
čeprav on je bolj klubski trener kot reprezentančni

Nazadnje je bil na Cipru a so ga po pol leta odpustili. V glavnem tudi on ravno ne blesti odkar je šel iz Domžal. On je trener za klube takšnega tipa kjer se lepo počasi v miru gradi, za kaj več se bo moral pa še dokazati.
Mislim, da so nam rešitev pokazali košarkarji, odbojkarji in rokometaši. Selektorja bi bilo potrebno iskati čez mejo.
tu se pa strinjam
predvsem takega, ki ima zmagovalno mentaliteto...
jaz bi recimo imel genarra gatussa... pri njem ne bi bilo trte-mrte plus tip ve zmagovati
Gattuso se doslej ni ravno ekstra izkazal. Tako ali tako edina varianta da bi prišel k nam je da ga odpustijo pri Milanu in da ga nihče drug ne bi hotel - to pa ne vem če bi bil ravno najboljši signal.
Kdo je prisoten

Po strani brska 4 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 4 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov