puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
14:55 V ŽIVO
Gorica - Domžale, Nogomet - Prva liga Telekom Slovenije
šport TV 1 logo
15:55 V ŽIVO
Rostov-Don - Gyori, Rokomet - EHF Liga prvakinj
šport TV 2 logo
16:05
Vrhunci, Košarka - Španska liga
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Glede, da bo letos to tekmovanje prenašal (tudi) Šport TV, bom tvegal in odprl novo temo.
Vsekakor košarka sodi na TV zaslone, tudi fiksna ura prenosov, 18.45 se mi dopade, tako, da smo lahko ljubitelji košarke zadovoljni.
O kvaliteti lige pa kdaj drugič :(

http://www.kzs.si/tekmovanja-in-projekti/liga-nova-kbm/
Danes Helios:Tajfun.
ŠTV2 18.45.
Mladih ni, no lahko bomo videli nekoč kao talentiranega Sarajlijo, ki pa je kot kaže za resno košarko že izgubljen material...
Je pa po svoje hecno, no žalostno, Domžale imajo tri, Šentjur pa štiri Američane...
Je med njimi kdo material za NBA ali vsaj Eurocup ;)
Helios rutinsko zmagal...
O kvaliteti košarke raje ne bom...
Mi je pa smešno, da je danes igralo v Domžalah sedem črnih Američanov, pa noben ni pokazal k od košarke...
Kje so jih našli :(
Komaj čakam na naslednje tekme DP, da vidim, če so lahko kateri črnci v naših ekipah, še slabši košarkaši ;)
Vsa čast pa Podčetrtku, ki ima v ekipi le Slovence...
No, ta novica je pa vredna objave ;)
Podčetrtek je premagal v lokalnem derbiju Rogaško, za Podčetrtek igrajo le Slovenci, ki povečini dopoldne hodijo v službo, popoldne pa trenirajo, so veseli, plačani in za svoj hobi dobivajo plačo! Mokre sanje nas kavčarjev ;)
Dvorana je bila polna! No telovadnica :)
Ups, celo uredništvo spletne strani ŠTV je objavilo prispevek ;)

http://www.sport-tv.si/d221985/Kosarka/Slovenija/Liga_NKBM_V_Podcetrtku_se_je_pisala_zgodovina.html
Danes pa Olimpija na Polzeli, po resnici povedano nimam živcev, da bi lahko to tekmo gledal po TV...Olimpija je (vsaj) zaenkrat povsem na dnu :(
to, OLIMPIJA v finalu
Kdo bi si mislil, da bom/bomo kdaj jokali od sreče zaradi uvrstitve Olimpije v finale DP!
No morda je pa to finale začetek nove, lepše prihodnosti zeleno belih, sploh, če bo v klub res prišel Petrol...
Mimogrede Petrol je imel v letu 2016 , 72 milijonov € dobička...in če pomisliš, da ima KK Olimpija za dva milijona dolga, potem ni težko ugotoviti, da je potrebno le vložiti € in sponzorski efekt se bi hitro povrnil...
Dva, trije dobri tujci, dva slovenska reprezentanta in nekaj mladih perspektivnih, bi zadovoljilo ljubljansko, slovensko publiko, to pa pomeni vsaj 5000 gledalcev v Stožicah na tekmah ABA lige...
me veseli, da nas je včerajšnji izid več navdušil
Petrol je že zdaj sponzor Olimpije.
Res je, a po novem se govori o milijonskem vložku, Petrol Olimpija ;)
Tudi jaz jim privoščim lepše čase. Res bi bil že čas, da bi se nehalo to životarjenje, da ne rečem umiranje na obroke. Klub s tako tradicijo in zgodovino bi si to nedvomno zaslužil.
maks57 je napisal/-a: Tudi jaz jim privoščim lepše čase. Res bi bil že čas, da bi se nehalo to životarjenje, da ne rečem umiranje na obroke. Klub s tako tradicijo in zgodovino bi si to nedvomno zaslužil.

Saj se načeloma strinjam. Ampak če pogledamo, kdo je kriv da so prišli v tako situacijo? Očitno nepravi ljudje na nepravem mestu, ki so hoteli preko kluba polniti lastne žepe. In zdaj se jih bo očitno reševalo z državnim denarjem, ampak se bojim da bi se lahko potem zgodba v naslednjih letih spet ponovila...
Mislim, da je bilo poleg polnjenja žepov prisotno še megalomanstvo. Povedano drugače je klub živel preko svojih finančnih zmogljivosti.
Če se samo spomnimo, kdo vse je nosil zeleni dres.
Ole.
to mi delaj,
šanse za prvaka so odprte
Kdo je prisoten

Po strani brska 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost