puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
05:00
Troyes - Lyon, Nogomet - Ligue 1
šport TV 1 logo
05:00
Sao Paulo - Flamengo, Nogomet - Brazilska liga
šport TV 2 logo
01:00
Info Šport
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
geordie je napisal/-a: Drugače pa je Hofer dobil tisto, kar si je želel. Svetovni rekord Avstrijca, ki bo zdaj vsaj 10 let v veljavi. Ni šanse, da bomo kmalu spet videli rekord. Preprosto ga ne bodo več dovolili, kot je bilo po skoku Romorena, ko kar deset let nihče ni videl novega rekorda. Zdaj pa že vsi skačejo preko 239 metrov, kolikor jih je zmogel Norvežan. Aja, to, da je Kraft podrsal in rekord sploh ne bi smel obveljati, pa seveda niti besedice. Enako so pred leti razveljavili polet Vasiljeva, ki je skočil enako daleč kot Kraft, a podrsal enako kot danes Kraft. Rusu so rekord razveljavili, Kraftu priznali. Naj razume, kdor more.
Definicija Slovenceljstva. Verjetno ti je stare najljubši komentator. Neobjektvino hejtanje Avstrijcev, klasika.
Meni se ni zdelo, da bi podrsal (po večkratnem ogledu posnetka). Sicer je šlo za milimetre, ampak mislim, da je polet regularen.
Posrani Vikersund. V Planici bo establišment prav gotovo preprečil lov za rekordom.
geordie ima še črnobel tv, zato misli, da je videl podrsavanje Krafta :D
Svetovni rekord Krafta je popolnoma regularen. Jezi pa tudi mene, da Planico vedno jebejo pri dolgih skokih, tu pa vedno vse teče normalno.
Okostnjak je napisal/-a:
geordie je napisal/-a: Drugače pa je Hofer dobil tisto, kar si je želel. Svetovni rekord Avstrijca, ki bo zdaj vsaj 10 let v veljavi. Ni šanse, da bomo kmalu spet videli rekord. Preprosto ga ne bodo več dovolili, kot je bilo po skoku Romorena, ko kar deset let nihče ni videl novega rekorda. Zdaj pa že vsi skačejo preko 239 metrov, kolikor jih je zmogel Norvežan. Aja, to, da je Kraft podrsal in rekord sploh ne bi smel obveljati, pa seveda niti besedice. Enako so pred leti razveljavili polet Vasiljeva, ki je skočil enako daleč kot Kraft, a podrsal enako kot danes Kraft. Rusu so rekord razveljavili, Kraftu priznali. Naj razume, kdor more.
Definicija Slovenceljstva. Verjetno ti je stare najljubši komentator. Neobjektvino hejtanje Avstrijcev, klasika.

Definicija slovenceljstva: ko ljubiš tuje narode bolj kot lasten narod! Nič nimam proti nikomur, me pa moti, da se Germani do nas, Slovanov, že vso zgodovino obnašajo kot večvredna rasa. Že Hitler (Avstrijec) je nekoč dejal: "Naredite mi to mesto spet nemško!" Kar hitro se lahko zgodi naslednji stavek: "Naredite mi to deželo spet nemško!" Zato pa se Slovenceljni tako radi klanjajo Nemcem, Avstrijcem, Italijanom, Bruslju, Franciji, Angliji in Ameriki. Kot da ne bi imeli lastne bogate zgodovine, kulture, hrbtenice. Imamo veliko bogatejšo zgodovino kot Američani, Avstrijci in Nemci skupaj. Žal tega nihče ne zna spoštovati, celo tako imenovani domoljubi ne, ki zelo radi pljuvajo po lastnem narodu, po lastnih izdelkih, blagovnih znamkah, uspešnih podjetjih, uspešnih ljudeh itd. Okostnjak očitno sodi mednje, domoljube, ki jim je sveto vse, kar je tuje.

Kar se pa dotika ali ne dotika tiče, kdor ni videl, da se je z ritjo dotaknil tal, naj si kupi očala, ker jih potrebuje. Je pa res, da to ni bilo tako očitno kot pri Vassilievu. ;)
Če prav razumem sem sovražnik slovenstva, ki je obenem domoljub? :D
Verjetno je mislil sarkastično :)
Okostnjak je napisal/-a: Če prav razumem sem sovražnik slovenstva, ki je obenem domoljub? :D
Next level
http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/planica/peterka-sezona-je-ena-izmed-boljsih-fantje-skacejo-super/418085

Jaz ne vem, a sem jaz neumen ali so resni ko pišejo takšne članke in se folk krega? Pritisk, kolaps, psihični napor in obleganje sponzorjev ter medijev? KDO in KJE? Rtvslo pa Sara Oblak al Potočnik? Koga sploh boli džoli za smučarske skoke?

5 držav se resno loteva tega športa oz. da ima tekmovalce trenutno na nivoju.. Norveška, Avstrija, Nemčija, Poljska, Slovenija. Nikogar drugega ni zraven ki je približno relevanten. O kakšnem pritisku potem govorimo?

Kako lahko en Prevc doživi psihični kolaps, ker more na 2 dogodka za tistih 5 sponzorjev ki jih repka ima? Zakaj potem tekmuje? A ni to bistvo vsega, da si slaven, zaželjen ter da te imajo za boga? Tip je star 24 let in ne zdrži pritiska. Mislim to je meni smešno in debilno. Pa neki agenti, psihologi in managerji. Kot da skače v športu ki nosi milijone in milijarde.. Dobi pa 200k švicarskih frankov za njegove letos drek uspehe.

Plus neko sanjarjenje o rekordih v Planici. Dajte no ga srat. To samo vam lahko prodajajo bučke, da je na tej skakalnici možno podreti kakšen rekord. Možno je ja, ampak potem tisti ki bo priletel tja v ravnini, hodil ne bo več. Sem pri Bartolu dovolj videl, ko je imel 5 metrov višine in šel iz xyz naletišča, pa kaj se je zgodilo. V začetku skoka ga je komaj kamera ujela, tako visoko je bil. In ne vem kaj lahko pol narediš, ko pridejo mojstri letenja in je naletišče na manj kot 100km/h skoraj.

Kar naj bo rekord v Vikersundu. So ga dovolj dolgo lovili, so naredili vse da imajo največjo letalnico na svetu. Vložili niso nek mega denar, da Slovenci nismo mogli v vseh teh desetletjih malce povečati Planice. Oni se gredo športa tako kot se zagre, mi pa bolj ali manj zaviramo razvoj oz. morajo pri SZS imeti cekin, da je pokrito za naslednje leto..
Danes zjutraj sta bila v studiu RTV Slovenija oče in sin Gorišek. Po njunih besedah naj bi bila Planica enako velika kot Vikersund, po danes videnem pa je taka trditev navadno prodajanje megle.
maks57 je napisal/-a: Danes zjutraj sta bila v studiu RTV Slovenija oče in sin Gorišek. Po njunih besedah naj bi bila Planica enako velika kot Vikersund, po danes videnem pa je taka trditev navadno prodajanje megle.

Če Planica Prevcu 2015 omogoča 248 v telemark (v Vikersundu je vse nad 240 v kahlo), potem je povsem jasno, da norveško-nemško-joldlarski establišment ne pusti rekorda v Planici. #rigged
Andershow8 je napisal/-a: http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/planica/peterka-sezona-je-ena-izmed-boljsih-fantje-skacejo-super/418085

Jaz ne vem, a sem jaz neumen ali so resni ko pišejo takšne članke in se folk krega? Pritisk, kolaps, psihični napor in obleganje sponzorjev ter medijev? KDO in KJE? Rtvslo pa Sara Oblak al Potočnik? Koga sploh boli džoli za smučarske skoke?

5 držav se resno loteva tega športa oz. da ima tekmovalce trenutno na nivoju.. Norveška, Avstrija, Nemčija, Poljska, Slovenija. Nikogar drugega ni zraven ki je približno relevanten. O kakšnem pritisku potem govorimo?

Kako lahko en Prevc doživi psihični kolaps, ker more na 2 dogodka za tistih 5 sponzorjev ki jih repka ima? Zakaj potem tekmuje? A ni to bistvo vsega, da si slaven, zaželjen ter da te imajo za boga? Tip je star 24 let in ne zdrži pritiska. Mislim to je meni smešno in debilno. Pa neki agenti, psihologi in managerji. Kot da skače v športu ki nosi milijone in milijarde.. Dobi pa 200k švicarskih frankov za njegove letos drek uspehe.

Plus neko sanjarjenje o rekordih v Planici. Dajte no ga srat. To samo vam lahko prodajajo bučke, da je na tej skakalnici možno podreti kakšen rekord. Možno je ja, ampak potem tisti ki bo priletel tja v ravnini, hodil ne bo več. Sem pri Bartolu dovolj videl, ko je imel 5 metrov višine in šel iz xyz naletišča, pa kaj se je zgodilo. V začetku skoka ga je komaj kamera ujela, tako visoko je bil. In ne vem kaj lahko pol narediš, ko pridejo mojstri letenja in je naletišče na manj kot 100km/h skoraj.

Kar naj bo rekord v Vikersundu. So ga dovolj dolgo lovili, so naredili vse da imajo največjo letalnico na svetu. Vložili niso nek mega denar, da Slovenci nismo mogli v vseh teh desetletjih malce povečati Planice. Oni se gredo športa tako kot se zagre, mi pa bolj ali manj zaviramo razvoj oz. morajo pri SZS imeti cekin, da je pokrito za naslednje leto..

Ej, jej, jej Ando, spet si same neumnosti (za)napisal...
Da se s skokim resno ukvarja 5, 6 držav, res je, a podobno je tudi pri Formuli 1, Rugby ali Ameriškem nogometu, pa tudi v nogometu povečini zmagujejo vedno ene in iste reprezentance na SP, po tvoji logiki je zato Formula1 nepomembem šport?
Poglej skoki niso šport, kot denimo košarka kjer potrebuješ le žogo in koš, no, če smo pošteni niti koša ne potrebuješ...skoki so nekaj več, junaštvo, hrabrost, je potrebno imeti 'jajca', verjamem da tega ne razumeš, a na tvojo žalost to razume, pozna cel svet, niso zaman skoki del prvega januarja, ko cel svet čaka na prenos iz GA-PA...
Pišeš o psihi, kolapsu Prevca, si sploh predstavljaš po kakšnem klancu se Peter spusti, sram me je, da mlad fant kot so TI, pametuješ o športu, športnikih kot je Prevc...
Fuj te bodi...
Smrkovc razvajeni...
Andershow8 je napisal/-a: http://www.rtvslo.si/sport/zimski-sporti/planica/peterka-sezona-je-ena-izmed-boljsih-fantje-skacejo-super/418085

Povsem očitno se sramotiš. Predlagam, da se sam povaljaš v katranu in perju.
Videli smo še en "rekord" Planice, 251,5 metra Poljaka Stocha. A na žalost je z ritjo podrsal. Kamera je bila odlično postavljena, da je lahko to ujela in se je lepo videlo, kako je naletel na snežno površino. Enako se je zgodilo Kraftu v Vikersundu in ker ga kamera ni snemala od zadaj, mnogi tega niti opazili niso. Tudi pri Kraftu se je lepo videlo, kako sneg leti od njegove riti. Torej se je zgodilo že drugič, da je nek rekord obveljal, četudi se je skakalec dotaknil tal, kar očitno pomeni, da so pred sezono (ali pa med, kdo bi vedel to bando) spremenili pravila. Torej se lahko rekord doseže tudi z zdrsom. Drugače si ne morem razlagati, da tako očitna zdrsa, kot sta bila Kraftov prejšnji teden in današnji Stochov, nista bila razveljavljena in sta oba obveljala.
pravila so jasna: če trije ali več sodniki ocenijo skok z 16+, pomeni, da je veljaven. To, da pa sodniki težko vidijo tako drsanje po riti, je pa druga stvar.
Pa tudi lep dokaz kako so sanje o kakšnem rekordu totalno nakladanje in nategovanje ljudstva. Še pol metra dlje, pa bi prišla falanga reševalcev in bi nesli Stocha ali Krafta v bolnišnico..
Čudno, da ne pogledajo TV ekrana. Stoch je imel osmojen (popolnoma črn na riti) dres, Kraftu pa je na riti celo visela veja smrekice. Čudno, da tega nihče na tem forumu ni videl. ;)

Živimo v modernem svetu, v letu 2017, kjer je tehnologija nekaj povsem normalnega. To, da morajo sodniki ocenjevati 50 metrov stran od mesta doskoka in z višine 5-6 metrov, je res smešno. Kako lahko vidijo, ali nekdo naredi lep telemark ali ne? Zadnjič je Ammann naredil enega najlepših telemarkov v karieri, zaslužil bi si lahko tudi 20 (če je že en klinčev Tepeš za svoje kriljenje po zraku prejel 20, bi si Ammann tudi zaslužil 20), pa je bila največja ocena, ki jo je Ammann tistega dne dobil, 16. Celo komentatorju Potočniku ni bilo najbolj jasno, kje so sodniki videli doskok za tako nizke ocene. Sam sem se samo spraševal, kako hudiča sodniki niso videli tega lepega doskoka, da so mu dali tako nizke ocene. Kot da bi gledali neke druge skoke. Oziroma mi na televiziji gledamo ene, sodniki pa očitno neke druge.
Severin Freund je že zaključil sezono 2017/18, saj si je na treningu ponovno strgal križne vezi desnega kolena.
Peter se je odločil! Kariero bo nadaljeval na smučeh Fischer.
Kdo je prisoten

Po strani brska 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov