puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
02:55
Club Brugge - Kortrijk, Nogomet - Belgijska liga
šport TV 1 logo
03:15
Oostende - Genk, Nogomet - Belgijska liga
šport TV 2 logo
03:00
Mlada Boleslav - Slavia Praha, Nogomet - Češka liga
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Vsi ki ste oddali ste vnešeni v tabelo. Lahko preverite če je prišlo do kakšni nepravilnosti.

Pa pohvale poirotu da je zapisal vsa imena in priimke z vsemi ustreznimi črkami. 8-)

LINK
Re:
Okostnjak je napisal/-a: Vsi ki ste oddali ste vnešeni v tabelo. Lahko preverite če je prišlo do kakšni nepravilnosti.

Pa pohvale poirotu da je zapisal vsa imena in priimke z vsemi ustreznimi črkami. 8-)

LINK

protestiram nad pohvalami!
prlek je napisal/-a: probaj nekaj na blef..malo poglej rezultate izpred 4 let...
al pa kake lanske
ker veliko strokovnjakov za bob, hitrosnjo drsanje, smucanje na grbinah in take športe na forumu ravno ni

Ja kje pa je prlek? :?: Jaz sem bil prepričan, da bo zraven! :roll:
ni časa...pardon
pa raje ne bi razlagal, kaj sem včeraj delal
prlek je napisal/-a: ni časa...pardon
pa raje ne bi razlagal, kaj sem včeraj delal

Verjamem! Absolutno verjamem! Toda časa je bilo 11 dni, saj je Okostnjak objavil "razpis" 10. januarja! ;)
V glavnem s tvojim sodelovanjem bi bila igra zanimivejša. :P
res je
baje gre na olimpijske igre dosti turistov...ampak se mi zdi, da jih gre na zimske še več kot poletne...
tu je polovica držav, ki ima ali alpske smučarje ali tekače na smuceh, ki ne pridejo v top 200 na svetu in ponosno nosijo zastavo na otvoritvi
grem iskat če imam prednike v afriki, da grem čez 4 leta na OI
Update po Day1... Gllmour v vodstvu.

LINK
Bravo Gilmour! :) Odličen začetek!
Update po Day2... Prevzel sem vodstvo. ;) Sicer se ju3 verjetno ne obeta nič dobrega.

Sicer pa danes v dveh disciplinah ničle za vse. Sramotenje. :D

LINK
14. februarja je na sporedu 15 km biatllon za ženske, jaz pa sem za dobitnike medalj pomotoma vpisal Fourcada in J.T.Boeja. :shock:
Ali lahko popravim?
Žal ne, ker so sedaj zunaj kvote na stavnicah. Veliko nas ima tudi kasneje suspendirane ruse, tako da bi imeli vsi kaj za popravljati. :D
Ok! :)
Olimpijske igre so končane in čas je za depresijo. Tolažil se bom z zlatom v pickemu. Poirot drugi in Gllmour tretji.

LINK

Čestitke vsem ki ste sodelovali, pickem je bil kot maraton na OI. Uspeh je že končati. :lol: Nekateri pač niso prišli do cilja pri izpolnjevanju, recimo Molekovsky.
Iskrene čestitke vsem sodelujočim v pickemu, še posebej pa Okostnjaku za zmago in superkvalitetno in ažurno vodenje pickema. Bravo Okostnjak! Moje spoštovanje in občudovanje! In seveda moje spoštovanje tudi Gilmourju, Poirotu in Janbucu, ki ste se pokazali in dokazali kot izredni poznavalci zimskih olimpijskih športov. Bravo!
kaki poznavalci? samo več časa za guglanje so imeli od tebe :D
Ja, v tvoji trditvi je kar veliko resnice. Tisti teden pred oddajo napovedi sem bil precej zaposlen, tako da prav veliko časa res nisem imel. Samo zaradi spoštovanja do Okostnjakovega truda sem se vseeno odločil sodelovati. In ni mi žal, kljub temu, da sem končal na zadnjem mestu. Če nič drugega, poznam na račun pickema vsaj skoraj vse zimske olimpijske športe. :) Imena tekmovalcev, ki sem jih napovedal in včasih celo zadel, seveda ne bi znal ponoviti niti pod razno. :D
Za poletne igre bomo, če bo sreča spet imeli. Tam bo še več športov in nepoznanih športnikov. :P Bom pa dal na voljo malce več časa.

Drugače pa nisem nič googlal, vse potrebno sem imel namreč že v bookmarkih. :D
Še enkrat čestitke tako za izvedbo pickema kot zmago! :)

Si sploh kaj spal? :roll: Vsakič, ko sem vstal, je bilo že vse ažurno urejeno! :P
Od 10 do 3, včasih sem potegnil do 5. :) Samo nisem vstajal zato da bom pickem ažuriral. 8-) To je bilo spotoma.
:) :P
Kdo je prisoten

Po strani brska 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost