puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
14:55 V ŽIVO
Gorica - Domžale, Nogomet - Prva liga Telekom Slovenije
šport TV 1 logo
15:55 V ŽIVO
Rostov-Don - Gyori, Rokomet - EHF Liga prvakinj
šport TV 2 logo
16:05
Vrhunci, Košarka - Španska liga
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Ravno izšel prvi trailer za igro NBA 2k17. Letos precej drugačna grafika in tudi telesa igralcev so precej drugačna od lani. Durant precej bolj suh kot prejšnja leta recimo :)

Je mogoče že kdo kdaj naročal igre prek Amazona? Zdi se mi, da imajo precej ugodne cene, brez poštnine.

Še par mesecev pa boste ljubitelji košarke z mojim sinom vred že igrali novo verzijo. :)
Več: Prikaži
Slika
Upam, da dodajo kakšno staro ekipo še. Če ne dodajo Lakersov iz leta 2010 ali 2005 ko je bil Kobe vodja ekipe bom razmislil, če letos kupim igro :) Imajo samo lakerse iz leta 1998 ko je bil šele v drugi sezoni Kobe in Lakerse 2001 z O'Nealom na čelu.

Prvi video osemnajstke.
Ok letos bodo dodali za vsako ekipo najboljše igralce vseh časov, ki so igrali zanje in 16 novih zgodovinskih ekip. Ok se pravi skoraj 100% so notri 09-10 Lakersi :)
Trenutno 8 novih zgodovinskih ekip:

1. 96' Miami Heat
2. 99' New York Knicks
3. 02' Sacramento Kings
4. 04' LA Lakers
5. 06' Memphis Grizzlies
6. 08' Denver Nuggets
7. 12' Oklahoma City Thunder
8. 13' Memphis Grizzlies
6. 08' Denver Nuggets

Njami. Relevantnega Carmela lahko uporabljaš :lol:
Novi dve ekipi:

11' Dallas Mavericks
16' Golden State Warriors
Andershow8 je napisal/-a:
6. 08' Denver Nuggets

Njami. Relevantnega Carmela lahko uporabljaš :lol:

Me zanima ali bodo dali Iversona ali Billupsa. Če se ne motim je bil Iverson trejdan po približno petih tekmah za Billupsa.
07' New Orleans Hornets
13' Indiana Pacers
11' New York Knicks
10' Chicago Bulls

Ok še eno možnost imajo, da dodajo 2009 Lakerse :x
Na Partisu se od danes da dobiti igrico za XBOX 360. :) Sin jo je ravnokar začel "pobirati".
Kdo je prisoten

Po strani brska 4 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 4 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov