puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
23:00
VN Nemčije, prva dirka, Motokros - MXGP
šport TV 1 logo
22:45 DANES
Gran Canaria - Real Madrid, Košarka - Španska liga
šport TV 2 logo
22:45 DANES
Rhein-Neckar - Melsungen, Rokomet - Bundesliga
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Forum
Slika
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
še tega pa še dva in se bomo vsi strinjali, da je Brady GOAT
Nekateri verjamem da niso najbolj zadovoljni. :)
prlek je napisal/-a: še tega pa še dva in se bomo vsi strinjali, da je Brady GOAT

GOAT ne rabi sodniške pomoči.
Po eni strani škoda Žaksonvilla(po drugi pa ne, Titansi so jih 2x nažgal), pač tale 4Q se mi je zdela kot da bi še lahko trajala 2 dni, tako dolgo in toliko šans je imel New England. Jagsi pač niso dobili prvega poizkusa v 4Q in so bolj ali manj samo predajali žogo, da je lahko Brady drillal. Amendola pa ala mu vera, kako je grabil žoge skozi to obrambo, pa še vračal punte itd..

Vikings-Eagles pa presenečenje, ampak Vikingsi so očitno bili čisto psihično izčrpani od zmage nad Saintsi, potem pa še težave Thielena, Sandeja ter Rhodesa. Potem pa še k temu dodaš pick 6 pa noro tekmo Folesa, pa smo tam kjer smo.
Jaz bi rekel prednost domačega igrišča. Eagles so igral popolno in če bo Foles na nivoju lahko tudi zmagajo brez problema.
rx170 je napisal/-a:
prlek je napisal/-a: še tega pa še dva in se bomo vsi strinjali, da je Brady GOAT

GOAT ne rabi sodniške pomoči.

sajzato pa rabi še 3 naslove, da bo vsaj kak neoporečen
Fly Eagles Fly
Spet isto sranje od Superbowla kot lani. Cheatriotsi pa zraven neki posrani ptiči... Res mega... :(
Slika
#FlyEaglesFly

Zasluženo nimaš. Z Folesom so premagali Patse in vse čestitke. Brady je skantal 500 yardov, ampak obramba je bila ogabna.
Čestitke Killi, če bo kaj prišel poškilit v to temo. Ni kaj, boljši so zmagal, brez obrambe težko kaj več narediš. Je bila pa zanimiva tekma.
41-33 bodo številke, ki bodo šle v zgodovino, kako je do njih prišlo smo pa itak videli.

Obramba je bila pri obojih slabši del ekipe. Ko je bil Gronk skoraj odrezan v prvem polčasu, ga je bilo v drugem skoraj nemogoče ustaviti. Ko je Bradiju ostalo 2:21 po TDju Eaglesov sem itak že vpisal novo zmago za NE vendar so tokrat bogovi hoteli drugače.
Slika
Po občutku se mi zdi, da so imeli Seahawksi 2013, boljši napad, kot marsikatera ekipa, ki je po tej statistiki pred njimi. Mogoče me pa zgolj občutek vara. :)
Na eni strani občutek na drugi najboljši metric ki ga imamo. Težko se odločit komu zaupat.
Nič ni težko, definitivno bomo zaupali občutku. ;)
Kdo je prisoten

Po strani brska 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost