puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
10:45
Olimpija - Strasbourg, Košarka - FIBA Liga prvakov
šport TV 1 logo
11:30
Milan - Bologna, Nogomet - Serie A
šport TV 2 logo
11:30
Monaco - Caen, Nogomet - Francoski ligaški pokal
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Po mojem ima Bayern kvalitetnih igralcev praktično za dve ekipe. Tudi poškodbe jih ne morejo ustaviti. Kar se tiče Bundeslige nasploh, samo poglejte kakšno tekmo slabših ekip.Hamburg: Ausburg ali kaj podobnega. Še vedno odlične tekme. Nemci so zadnjih 10 let noro napredovali. Kaj bo šele, ko pride v Bundesligo še Red Bullov Leipzig.
Lahm bo odsoten 3 mesece. To je prvi pravi problem za Bayern, ker je Lahm eden od liderjev ekipe. Je pa res, da bodo Bundesligo osvojili tudi brez njega, izločilni boji v ligi prvakov pa se šele pomladi.

Zame Bayern ostaja prvi favorit lige prvakov, ob Chelsea.
Kdo je tale Weiser pri Bayernu. Raztura na teh pripravljalnih tekmah.
Bayern je včeraj z 4:1 izgubil proti Wolfsburgu. Se jim obeta slabša forma? Lahko po kakšnem čudežu še zapravijo naslov?
Novi domači dresi:

Slika
So kar simpatični dresi.. :D Adidas ima zadnja leta precej lepše drese od Nike-a..
Slika

Pep pa Bayernovim navijačem ne bo glih ostal v najlepšem spominu.
Če letos ne bo naredil kaj konkretnega v CL, ga bodo hitro nekam potlačili. S tem, ko je moštvo "zlatiniziral" pa vprašanje, kako bo to v naslednjih letih vplivalo na nemško reprezentanco.
Renato Sanches podpisal za Bayern!
Pa Hummels tudi za 38M€.. Torej potencialno 120M za 2 igralca.. Očitno res želijo CL, ker tole je pa res bolno, še za BPL standarde :D
ne znajo drugače premagat BVB, kot da jim pokupijo pol ekipe. smradi bavarski.
Bom kar sem napisal.

A kdo ve, če kakšen slovenski kanal prenaša DFB Pokal? :)
A ni do nedavno prav Šport tv prenašal tega? :)
didier je napisal/-a: A ni do nedavno prav Šport tv prenašal tega? :)

Čisto možno, pojma nimam. :) Videl sem, da bo polfinale BVB - Bayern, pa sem si rekel, da se moram pozanimat kdo prenaša, preden pozabim. :)
TMNT je napisal/-a: Bom kar sem napisal.

A kdo ve, če kakšen slovenski kanal prenaša DFB Pokal? :)

Za slovenske ne vem, vem pa da Eurosport prenaša BL, nisem pa prepričan, da tudi pokal.
Bayern je odpustil Korlna po porazu z PSG-jem z 3-0. Korl res nima sreče najprej eno sezono raztura potem pa v naslednji leti. To se mu je zgodilo v Milanu, Chelseaju, PSG-ju, Realu in zdaj še Bayernu.

Slika
Short term manager, tako Chelsea, Real igrata bolje kot pod njegovim vodstvom/imata uspehe.

Shit happens, Mourinhu kao razpade vse 3 sezoni, Ancelottiju gre vse v kurac drugi. :D
Ne da nima sreče, ima neverjetno srečo. Vedno znova pride v izvrstno ekipo, naredi nek rezultat, ponavadi nič res posebnega glede na kader, skoraj po inerciji. Ko pa mora sam nadgraditi ekipo - ko se igralci postarajo, upokojijo, odidejo drugam itd., takrat pa zmrzne. Za mene je edino Milan res plod njegovega dobrega dela, vse ostalo mu je tako rekoč padlo v roke.
Fraud Heynckes nazaj v Bayern, lol.

Da ga vidimo. Zadnji Bayernov trener, ki je končal nižje od Dortmunda. Letos se zna ponoviti.
Tedaj je bil Dortmund še nekaj vreden, za razliko od časov Pepovega Bayerna.
Dortmund je bil prvak dve sezoni zapored. V 2010/11 so osvojili 75 točk, 11/12 pa 81. Tuchelov Dortmund v 14/15 jih je zbral 78, torej niso bili nič slabši kot Dortmund na vrhuncu. Razlika je, da je bil Pepov Bayern toliko boljši.

Ta Heynckes je meh. Imel je že štiri odbobja v Bayernu, vsi se pa spomnijo samo zadnjega leta zadnjega obdobja, ko se mu je končno poklopilo, in je osvojil trojčka. Pa še to samo zato, ker sta bila Barca in Madrid takrat v najslabšem obdobju v zadnjih 10ih letih.

Zadnje, kar Bayern rabi, je da se temu starčku spet userje v LP (čeprav se mu ne bo, konkurenca je precej močnejša kot v 12/13) in tako oteži prihod novemu, mlajšemu, boljšemu trenerju (Nagelsmann ali Tuchel).
Kriterij število zbranih pik je bolj tako-tako. V Bundesligi je precej ekip z velikimi nihanji, enkrat preseneti/razočara Schalke, drugič Bayer, tretjič Leipzig, Werder, Hoffenheim itd. Skupna točka vsake sezone je, da ni konkretnega izzivalca oz. dvoboja za naslov in da je prvak znan že do marca. Meh liga, v glavnem. Navijači bundesligašev potem pograbijo argument, da je pokazatelj vrednosti lige CL. Je pa selektor Low pred kratkim povedal par konkretnih na to temo.
Kdo je prisoten

Po strani brska 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost