puščica dol ikona
Trenutno na sporedu
puščica gor ikona
05:00
Troyes - Lyon, Nogomet - Ligue 1
šport TV 1 logo
05:00
Sao Paulo - Flamengo, Nogomet - Brazilska liga
šport TV 2 logo
01:00
Info Šport
šport TV 3 logo

Forum

Seznam forumov Neodgovorjene teme Aktivne teme
Forum
Jaka a se nebi dalo iz te obstojece lige isto nared keeper ?? S te mda grejo pac ti igralci ki so na voljo naprej v draft? Morda pa se bi top igralci z deligiranim draftom (zadnjeuvrsceni lani prvi izbor) posteno razdelili.
Načeloma dobra ideja, če ostanemo v isti zasedbi (minus tisti dve ekipi). Če pa koga novega zraven sprejmemo, mora biti nov draft. Čeprav sprejemat nove člane zraven je spet tako tako kar se resnosti same lige tiče, ker nikoli ne moreš vedet, ali bodo redno igrali ali pa bomo drugo leto imeli spet podoben "problem". ;)

Sicer pa naj šefe odloči kaj in kako. ;)

RGI je napisal/-a: ne bit živčan, cajta je še ful :D

Pa nisam živčan spljoh. :D
ena resna liga, zaprta, tudi če je manj ekip, samo da je resno in da se igra week to week, ne enkrat naštimam ekipo, pa se vidimo septembra :)
Keeper sam glede drafta moram pogledat še nastavitve. Lahko pač letos nastavimo manj keeperjev in damo pač teh 40+ igralcev na draft in draftamo do polnih ekip.
Do 15 keeperjev lahko izberete, čas je do sobote. Draft bi bil v nedeljo ob 20:00 ali kasneje. Kako ste s časom?
Vabljeni na MLB Pick'em. Ob nedeljah bo tako kot lani tudi showdown.
http://pickem.si/?page_id=2691
Jakker2 je napisal/-a: Do 15 keeperjev lahko izberete, čas je do sobote. Draft bi bil v nedeljo ob 20:00 ali kasneje. Kako ste s časom?

Meni je ok ob 20h. Samo upam, da ne bom pozabil. :)

Keeperje lahko še spreminjamo do sobote ali so fix, ko enkrat nastavim? Bom jutri naredil, ampak sem pri 2-3 igralcih še malo v dilemi pa si mogoče še kaj premislim.

Število mest ostane nespremenjeno? 23+2x IR+ 5x NA?
jaz sem ta vikend popolnoma zabukiran s prenosi, tako da mi bo draftala mašina.
SeaSea je napisal/-a:
Jakker2 je napisal/-a: Do 15 keeperjev lahko izberete, čas je do sobote. Draft bi bil v nedeljo ob 20:00 ali kasneje. Kako ste s časom?

Meni je ok ob 20h. Samo upam, da ne bom pozabil. :)

Keeperje lahko še spreminjamo do sobote ali so fix, ko enkrat nastavim? Bom jutri naredil, ampak sem pri 2-3 igralcih še malo v dilemi pa si mogoče še kaj premislim.

Število mest ostane nespremenjeno? 23+2x IR+ 5x NA?

Do sobote imaš čas ja in se lahko premišljuješ.

Pozicije pa so iste kot lani tako, je.
Zanimivo trejd ponudbo sem dobil v dynasty ligi. Kaj mi svetujete?

Slika
jaz ne bi. jadi je star.
Pitcherji so manj vredni v takih ligah ker so pač potrošna roba. Letos je contract year za Cueta in bo imel bolano leto, jst bi Abreu-a obdržal.
Bilo je dolgo in zanimivo, hvala vsem za sodelovanje

Štumf :D

Priponke

Congrats!

Jaz sem slavil letos v Dynasty ligi, RČ1 pa v Surprise ligi. Roto je pripadel Gllmourju.
Cestitke zmagovalceeem :D
Pokadil v finalih dinasty in surprise lige. Čestitke brkatemu Belgijcu in Višnjevarju. ;) :D
Fantastična fantasy sezona.

Zmagal v h2h, dinasty in surprise ligi ter 2. mesto v roto. :D
Na zalost sm biu ravno za odlocilne boje odsoten iz internetov in nisem mogel voditi ekipe. Tako sem lahko verjetno zadovoljen z dvema tretjima mestoma.
Cestitke Sisi za zmago v h2h in dynasty, in detektivu za premocno zmago v rotisserie. Cestitke tudi TSDju.. priti v finale z sub .500 rednim delom ni kar tako :lol:
Ocitno sem spet potegnil kratko tako v roto kot h2h ligi. Cetitke Moletu in Packerju za zmago po tezki fantasy borbi.
SeaSea pa tudi cestitke za ubranitev naslova v Dynasty ligi.
Kdo je prisoten

Po strani brska 2 uporabnikov :: 0 registriranih, 0 skritih in 2 gostov (Podatki temeljijo na uporabnikih, dejavnih v zadnjih 5 minutah)
Rekordno število uporabnikov na strani je 495 z dne 16 jun 2014, 21:22

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov